loading...

Coqrafiya.info üçünçü Oldu ..

Milli elektron tədris resurslarının yaradılması” nominasiyası üzrə I yerə Məmmədov Nizami Xaliq oğlu (Bakı şəhər, Təhsil və Zaman qəzetində işçi), II yerə Ağayev Sərvət Tacı oğlu (Göyçay rayonu, Qarayazı kənd orta məktəbin  müəllimi) və III yerə isə Cəfərova Esmira Nuruş qızı (Şirvan şəhər, 20 №-li tam orta məktəbin müəllimi) layiq görülmüşdür.      
“Elektron lövhələrin istifadəsi ilə qurulan ən yaxşı dərs modeli”  nominasiyası üzrə I yeri Dadaşova  Fidan Mahir qızı (Bakı şəhər, 261 №-li məktəb-liseyin müəllimi), II yerə Hacıyeva İlhamə Aydın qızı (Bakı şəhər, Avropa liseyinin müəllimi) və III yerə Bağırova Aynurə Alim qızı (Bakı şəhər, 24 № məktəbin müəllimi) layiq görülmüşlər.
“Onlayn vasitələrdən (veb 2.0, sosial servislər və s.) istifadə edilməklə qurulan ən yaxşı dərs/tədris layihəsi nümunəsi” nominasiyası üzrə I yeri Qəribova Şəhla Heybət qızı (Şamaxı rayonu, 10 №-li tam orta məktəbin müəllimi), II yerə Cəfərzadə Gülgün Baloğlan qızı (İmişli rayonu, 5 №-li tam orta məktəbin müəllimi) və III yerə Hacıyeva Raifə Fazil qızı və Allahverdiyeva Günel İslam qızı (İmişli rayonu R. Alışov adına Bəhrəmtəpə qəsəbə tam orta və Hacalmuradlı kənd Q. Tarvediyev adına tam orta məktəblərin  müəllimləri) layiq görülmüşlər.
“Təhsil Portalında (www.edu.az) yerləşdirilmiş resurslardan istifadə edilməklə qurulan ən yaxşı dərs/tədris layihəsi nümunəsi” nominasiyası üzrə I yerə Quliyeva Xəyalə Xeyrullah qızı (Sumqayit şəhər, 29 №-li tam orta məktəbin müəllimi ), II yerə Əliyeva Könül İsa qızı (Zaqatala rayonu, Tala 5 №-li tam orta məktəbin müəllimi) və    III yerə isə Quliyeva Nurlan Səəddin qızı (Göygöl rayonu, Üçtəpə kənd orta məktəbin müəllimi) layiq görülmüşdür.                     
“1 şagird : 1 kompüter modelində ən uğurlu dərs” nominasiyası üzrə I yerə Məhərrəmova Sevinc Nəriman qızı (Bakı şəhər, “Ankara məktəbi” məktəb-liseyin müəllimi), II yerə Musayeva Nərmin Əsəd qızı (Şəki şəhər, 5 №-li tam orta məktəbin müəllimi) və III yerə isə Muradlı Çingiz Məzahir oğlu (İsmayıllı şəhər, 3 №-li tam orta məktəbin müəllimi) layiq görülmüşdür.                    
“Müəllimlərin bloqları”  nominasiyası üzrə I yerə Əhmədova Aliyə Fərman qızı (Sumqayıt şəhər, İ. Qayıbov adına 1 №-li tam orta məktəbin müəllimi ), II yerə Ramazanov Vasif Ağalar oğlu (Sumqayıt şəhər, Fars-ingilis dilləri təmayüllü tam orta internat məktəbin müəllimi) və III yerə isə Sadıqova Esmira Elman qızı (Şəki şəhər, 11 №-li tam orta məktəbin müəllimi) layiq görülmüşdür.                    
“Təhsildə İnternet resurslar” nominasiyası üzrə  I yerə Əliyev Hamlet Qasım oğlu (Bakı şəhər, “Modern Məktəbi”n müəllimi), II yerə Fərəcova Gülçöhrə Əsgər qızı (İsmayıllı rayonu, 6 №-li tam orta məktəbin müəllimi) və III yerə isə Əhmədov Əzizağa Fəyyaz oğlu (Ucar rayonu) layiq görülmüşdür.                     
Qaliblərə diplomlar, noutbuklar, planşetlər, printerlər və digər xüsusi mükafatlar təqdim olunmuşdur.

V “ELEKTRON TƏHSIL” RESPUBLİKA MÜSABIQƏSİNDƏ FƏRQLƏNƏNLƏRİN SİYAHISI
Milli elektron tədris resurslarının yaradılması (I nominasiya):

Rəna Oqtay Quliyeva
Leyla Bəhman Bayramova
İmran Allahverdi Verdiyev
Nəzmiyyə Nadir Mehdiyeva
Aynurə Qurban Dadaşova
Sənubər Əbdulrəhim Məmmədova
Kəmalə Namiq Qaziyeva
Ruhiyyə İbrahim Ağayeva
Rauf Hünbət Əsədov
Xanim Cəbrayil Əliyeva 
Şəlalə Telman Həsənova
Zenfira Haqverdi Babayeva
Aydın Əliyev Camadin
Gültəkin Məmmədova Əkbər

Müasir məktəbdə elektron tədris resursları Elektron lövhələrin istifadəsi ilə qurulan ən yaxşı dərs modeli (II nominasiya):

Pərvin Faqət Səfiyarova
Ülviyyə Ələsgər İsmayılova
Sevda Zülfəli Şükürova
Elçin Saleh Atakişiyev
Nərgiz Kərim Məmmədova
Günay Hidayət Çəndirli
Ruhəngiz Adil Süleymanova
Gülnarə Həsən İbrahimova
Rəna Məhəmməd Ağayeva
İlahə Ramiz Mehdizadə
Yaqut Mustafa Əzimzadə
Zeynəb Heybət İsmayılova
Mahirə Əfsər Nuriyeva
Nailə Cəfərova   Sabir

Müasir məktəbdə elektron tədris resursları Onlayn vasitələrdən (veb 2.0, sosial servislər və s.) istifadə edilməklə qurulan ən yaxşı dərs/tədris layihəsi nümunəsi (III nominasiya):

Ülfət Rahim İsfəndiyarov
Natavan Hicrət Feyzullayeva
Çinarə Höccətulla Məmmədova

Müasir məktəbdə elektron tədris resursları Təhsil Portalında (www.edu.az) yerləşdirilmiş resurslardan istifadə edilməklə qurulan ən yaxşı dərs/tədris layihəsi nümunəsi (IV nominasiya):

Aytən Vəliyeva Vyaçeslav
Sahidə Çingiz Zülalova

Müasir məktəbdə elektron tədris resursları “1 şagird : 1 kompüter” modelində ən uğurlu dərs (V nominasiya):

Natəvan Əmrah Mustafayeva
Pərvanə Pənah Cəfərova
Hidayət Fehruz Allahverdi

Təhsildə internet texnologiyaları Müəllimlərin bloqları (VI nominasiya):

Arzu Ramiz Hüseynova
Seyran Heydər Əliyev
Sevda Həbibullah Sadiqova
Gülnar Gündüz Vəliyeva
Məmmədova İradə Rüstəm
Şirincan Əvəz Məmmədova
Gülnar Seyran Ağayeva

Təhsildə internet texnologiyaları Təhsildə internet resurslar (VII nominasiya):

Mətanət Elçin Kərimova
Yusif Aqşin İbrahimov
Aysel Məhəmməd Mustafayeva
Aygün Nəsrulla Hüseynova
315 baxış
loading...
Admin profil şəkili

Admin

Saytımıza xoş gəlmisiniz. Əziz istifadəçi, saytda olan məlumatları paylaşmağı Unutma !

Bu haqda nə düşünürsən?